LIONEL Jest 20 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
 • Nowoczesny szafka RTV w ciekawym połączeniu kolorystycznym bieli i dąb sonoma truflowy. Meble z tej kolekcji posiadają  fronty z podfrezowaniami, które tworzą wygodny uchwyt. Dodatkowo drzwiczki posiadają ciche domyki. Wnętrze szafki posiada szufladę, dwie szafki zamknięte i jedną otwartą na sprzęt RTV.

  579,00 zł
 • Stylowa komoda posiada fronty w kolorze białym z podfrezowaniami tworzącymi wygodne uchwyty. Kontrastowa kolorystyka przyciąga uwagę. Dodatkową zaletą tej kolekcji jest zamontowany system cichego domyku. Komoda posiada półki zamknięte.

  569,00 zł
 • Funkcjonalna i oryginalna komoda ożywi każde wnętrze. Fronty w kolorze biały połysk z podfrezowaniami tworzą wygodne uchwyty.  Dodatkowo drzwiczki posiadają system cichego domyku. komoda posiada dwie szuflady i półki zamykane.

  909,00 zł
 • Praktyczny i stylowy kredens ładnie się będzie prezentować w salonie lub jadalni. Atrakcyjności dodają frezowane fronty, które służą jako uchwyty. Dodatkową zaletą są ciche domyki. Wnętrze podzielone jest na część przeszkloną i półki zamknięte.

  799,00 zł
 • Stylowa i oryginalna witryna posiada dużo półek zamkniętych i jedną przeszkloną. Zamiast klasycznych uchwytów zastosowano frezy we frontach. Dodatkową zaletą jest zastosowany system cichego domyku. Jest możliwość podświetlenia witryny za dodatkową opłatą.

  829,00 zł
 • Stylowa witryna pozwoli na wyeksponowanie ulubionych dekoracji. Fronty w kolorze biały połysk z podfrezowaniami tworzą wygodne uchwyty. We wszystkich drzwiczkach zastosowano system cichego domyku.  Witryna posiada część przeszkloną i półki zamknięte.

  709,00 zł
 • Praktyczna i stylowa komoda sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Fronty w kolorze biały połysk posiadają frezowania, które służą jako wygodny uchwyt. Witryna posiada system cichego domyku drzwi. W jej wnętrzu znajduje się część przeszklona oraz dużo półek zamkniętych.

  1 029,00 zł
 • Nowoczesna i funkcjonalna szafa w kontrastowej kolorystyce rozjaśni każde wnętrze. Fronty posiadają frezowania, które służą jako uchwyty. Dodatkowa szafa posiada system cichego domyku. We wnętrzu znajduje się jedna półka i drążek do wieszania.

  1 029,00 zł
 • Funkcjonalna i stylowa szafa to propozycja do sypialni. Fronty w kolorze biały połysk z podfrezowaniami tworzą wygodny uchwyt. Dodatkową zaletą są ciche domyki zamontowane w zawiasach. Szafa posiada na jednym froncie duże lustro. Wnętrze podzielone jest na półki i drążek do wieszania ubrań.

  1 759,00 zł
 • Nowoczesna i przestronna szafa ładnie się będzie prezentować w sypialni. Fronty posiadają frezy, które służą jako uchwyt. We wnętrzu znajdują się dwa drążki do wieszania ubrań i półki. Drzwi posiadają system cichego domyku. Dwa fronty posiadają lustro.

  2 139,00 zł
 • Półka wisząca  Lionel ładnie się będzie prezentować razem z meblami z tej kolekcji. Dzięki niej można zapełnić pustą przestrzeń na ścianie.

  169,00 zł
 • Stylowe i nowoczesne łóżko ładnie się będzie prezentować razem z meblami Lionel. Charakterystyczną cechą tego łózka są frezowane wstawki w kolorze dąb sonoma truflowy. Materac oraz stelaż są do kupienia osobno.

  899,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów