160x200 Jest 47 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
 • Materac o właściwościach ortopedycznych. Polecany osobom z problemami pleców, alergii czy złego krążenia krwi.Materac ten posiada: 7 stref twardości, antygrzybiczny, dwustronny,antyalergiczny, zamek błyskawiczny dzielący pokrowiec na dwie części. Wewnątrz materaca znajduje się: pianka termoplastyczna, sprężyny kieszeniowe, płyta lateksowa 3 cm.

  1 416,00 zł
 • Materac ten przeznaczony jest dla osób borykających się z problemem pleców oraz bezsennością. Podczas snu dopasowuje się do kształtu ciała. Materac ten posiada: 7 stref twardości, piankę termoplastyczną, właściwości ortopedyczne.Jest dwustronny i posiada zamek błyskawiczny rozdzielający dwie części.

  1 299,00 zł
 • Materac ten polecany jest osobom cierpiącym na bóle pleców, walczącym z bezsennością oraz alergikom. Lateks użyty w tym materacu zawiera aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Jego właściwości to: 7 stref twardości, antygrzybiczny, dwustronny, antyalergiczny, ortopedyczny. Posiada również zamek błyskawiczny rozdzielający pokrowiec na dwie części.

  1 455,00 zł
 • Oscar jest odpowiedni na każdą porę roku. Materac ten posiada dwie twardości - w zależności od strony, można wybrać wersję twardą lub średnio-twardą. Jest on: antygrzybiczny, dwustronny, antyalergiczny, ortopedyczny. Dzięki zamkowi 360 można oddzielić dwie części i wyprać w temperaturze 60 stopni.

  1 299,00 zł
 • Ten materac przeznaczony jest dla osób zmagających się z nadmierną potliwością, jak również z nadwagą. jest on wytrzymały i posiada 7 stref twardości, dwustronny oraz antyalergiczny. Dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej i sprężyn kieszeniowych dopasowuje się do krzywizny ciała.

  968,00 zł
 • Materac Andrea jest wytrzymały i elastyczny. Polecany klientom ze skłonnościami do alergii. Materac jest odporny na wilgoć, odkształcenia, posiada siedem stref twardości oraz jest dwustronny. Wewnątrz znajduje się pianka lateksowa. sprężyny kieszeniowe oraz włókna kokosowe. Z jednej strony materac jest średnio twardy, a z drugiej bardzo twardy.

  1 397,00 zł
 • Materac ten doskonale przylega do kształtu sylwetki i wspiera kręgosłup. Oferowany jest dla ludzi lubiących sprężystość. Materac posiada 7 stref twardości, dwustronny, posiada właściwości ortopedyczne oraz zamek błyskawiczny rozdzielający pokrowiec na dwie części. Twardość materaca z jednej strony H2-średnio twardy, a z drugiej H3-twardy.

  1 055,00 zł
 • Model Delgano to materac dla osób, którym zależy na wysokim komforcie snu oraz właściwościach antyalergicznych. 7 stref twardości we wkładzie kieszeniowym pomaga zachować właściwy kształt sylwetki podczas snu. Materac jest antyalergiczny, antygrzybiczny i posiada zamek błyskawiczny rozdzielający pokrowiec na dwie części. Z jednej strony jest średnio...

  1 091,00 zł
 • Materac ten posiada z jednej strony kokos o właściwościach naturalnych, a z drugiej piankę poliuretanową, która nadaje miękkości i sprężystości. Dodatkowo posiada siedem stref twardości, dwustronny, antygrzybiczny, antyalergiczny. Z jednej strony jest twardy, a z drugiej bardzo twardy.

  938,00 zł
 • Cristiano dobrze wspiera kręgosłup i ułatwia wstawanie z łóżka osobom starszym i nie tylko. Materac ten jest wysoki i bardzo twardy. Jest dwustronny, posiada zamek rozdzielający pokrowiec na dwie części oraz siedem stref twardości.

  1 228,00 zł
 • Catania polecana jest osobom, które cenią twarde posłania. Sprężyny kieszeniowe zapewniają odpowiednie wsparcie kręgosłupa. Materac ten posiada: siedem stref twardości, zamek błyskawiczny rozdzielający pokrowiec na dwie części i jest dwustronny.

  1 016,00 zł
 • Materac Alba kierowany jest dla osób preferujących wygodne posłanie. Posiada on siedem stref twardości, które zapewniają komfort wypoczynku. Materac jest dwustronny.

  830,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów